قوی ترین ابزار رسانه های اجتماعی با ویژگی های باورنکردنی

دست از دستکاری در ابزارهای مختلف بردارید زیرا ما هوشمندترین افزونه رسانه های اجتماعی را ارائه کرده ایم

ویژگی نظرات اجتماعی

نظرات اجتماعی، شواهد و توصیه‌های خود را به وب‌سایت خود اضافه کنید تا اعتماد کاربران بیشتری برای برند خود به دست آورید.

Number of social reviews

تعداد نظرات

افزونه سوشال نینجا به شما تسلط کامل بر وب سایتتان را می دهد. با استفاده از این گزینه، می‌توانید تعداد دقیق نظرات رسانه‌های اجتماعی را که می‌خواهید نمایش دهید، انتخاب کنید.

فیلترها بر اساس حداقل رتبه

رتبه بندی ها را با افزونه سوشال نینجا سفارشی کنید. و بهترین مواردی را که می خواهید برای کاربران خود در وب سایت خود نمایش دهید انتخاب کنید.

WP social ninja features by minimum rating
WP Social Ninja social reviews title

فیلتر بر اساس عنوان نظر

از هزاران نظری که دریافت می‌کنید، کسب‌وکارتان به تعداد کمی نیاز دارد. علاوه بر این، برخی از نظرات قرار نیست نمایش داده شوند. بنابراین نظرات خود را تنظیم کنید و هر کدام را اضافه یا حذف کنید!

ویژگی های نظرات اجتماعی

ویژگی فیدهای اجتماعی

فیدهای رسانه های اجتماعی، پست ها، تصاویر و ویدیوهای خود را در وب سایت وردپرس خود وارد کنید تا شهرت برند خود را تقویت کنید.

WP Social Ninja features auto sync

همگام سازی خودکار

واکشی دستی پست‌های اجتماعی ممکن است خسته‌کننده باشد. بنابراین افزونه سوشال نینجا اجازه می‌دهد فیدهای اجتماعی شما به‌طور همزمان به‌روزرسانی شوند و جدیدترین پست‌ها را به‌طور خودکار در سایت شما واکشی کند.

کد کوتاه پشتیبانی می شود

با افزونه سوشال نینجا هرگز در مورد کارایی نگران نباشید. این برنامه کاملاً از کد کوتاه پشتیبانی می‌کند و به شما امکان می‌دهد پلتفرم فیدهای خود را در هر کجا و هر صفحه قرار دهید و بر اساس آن ویرایش کنید.

WP Social Ninja features shortcode support
Responsive features

100%ریسپانسیو

افزونه سوشال نینجا باعث می‌شود فیدهای شما روی هر دستگاه دیگری دقیق به نظر برسند. طرح‌ها و طرح‌بندی‌ها دقیقاً به همان شکلی که برای وب‌سایت خود می‌خواستید نمایش داده شود.

هشتگ یا عبارت جستجو

افزونه سوشال نینجا به شما امکان می دهد فیدهای خود را با هشتگ یا کلمات خاص فیلتر کنید. اکنون پست های خود را نمایش داده یا مخفی کنید و به صورت خودکار در سایت خود نمایش دهید.

WP Social Ninja features hashtag or searchterm

با این ابزار قوی پلتفرم های فید اجتماعی خود را سفارشی کنید

ویژگی های چت اجتماعی

ویجت‌های چت اجتماعی را برای ارائه پشتیبانی و دریافت بازخورد سریع از کاربران خود سفارشی کنید تا کسب‌وکار خود را به سطح بالاتر ارتقا دهید.

WP Social Ninja features live chat

چندین ویجت چت

افزونه سوشال نینجا یک راه حل سریع برای کاربران است. این به شما امکان می دهد با یک جامعه بزرگتر ارتباط برقرار کنید و اعتبار خود را از طریق چت زنده بالا ببرید.

شخصی سازی چت باکس

افزونه سوشال نینجا به شما امکان می دهد جعبه چت اجتماعی خود را مطابق با نام تجاری خود سفارشی کنید. و از پنل ویرایشگر لذت خواهید برد!

Personalized chatbox
WP Social Ninja features show prompt

نمایش اعلان

با بازدیدکنندگان وب سایت خود یادآوری کنید که تنها با یک کلیک فاصله دارید. کادر چت پاپ آپ سفارشی خود را فعال کنید تا در هر صفحه از وب سایت شما ظاهر شود.

زمان بندی کنید

زمانی که تیم شما آفلاین است، مشتری خود را متعجب نکنید. به بازدیدکنندگان خود اجازه دهید بدانند که اکنون آفلاین هستید و چه زمانی باید پیگیری کنید!

WP Social Ninja schedule time

ویجت چت اجتماعی خود را با ویژگی های ارتقا یافته در سایت خود شخصی کنید

بازدیدکنندگان خود را به مشترکین و مشتریان تبدیل کنید

The best all-in-one social media plugin for your WordPress website

Subscribe for a LIFETIME DISCOUNT deal

We won’t send you spam. Unsubscribe at any time.