Demos

هم اکنون بخرید

پر فروش ترین و محبوب ترین قالب خبری وردپرس

با انتخاب نیوز پیپر از هم اکنون یک طراح فوق حرفه ای هستید

120 k

مشتریان خوشحال

k 7.2

5 ستاره

با افتخار ساخته شده با استفاده از

قالب نیوزپیپر

۱۵ دمو کاملا فارسی و راست چین شده

با وب‌سایت‌های از پیش ساخته کاملاً فارسی سازی شده، منحصربه‌فرد موجود در قالب نیوزپیپر ایده خود را تقویت کنید!

برای مبتدیان و حرفه ای ها به طور یکسان

بیش از 1000 مشتری خوشحال به قالب نیوزپیپر با وبلاگ، اخبار، مجله و پروژه های تجاری خود اعتماد دارند.امیدواریم د رکنار ما تجربه فوق العاده ای داشته باشید

همه چیز را در قسمت جلویی بسازید

تمام ایده های شما آماده برای تبدیل شدن به واقعیت هستند. هر عنصر را بکشید و رها کنید تا طرح خود را درست در قسمت جلو ایجاد کنید. بدون نیاز به مهارت کدنویسی!

با نیوزپیپر از هم اکنون طراح فوق حرفه ای هستید

نیوزپیپرهمه چیزهایی را که برای ایجاد محتوای عالی نیاز دارید، درست مانند یک حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد. و میتوانید از موضوعات متنوع انتخاب کنید

Join us!

Over 120,000 people, beginners, and professionals, from around the world have already created successful projects with the قالب نیوزپیپر. به ما بپیوندید!

"Newspaper is the only theme I recommend for my clients. There is no other alternative. Amazing theme with awesome customer support. A complete product."

Satwik Bhat

Founder of Giz Arena

"We are very happy with the support and the many updates and development offered by tagDiv web development company!"

Chabot Philippe

Senior IT Manager, unric.org

"I really enjoy the versatility/configurability of the قالب نیوزپیپر. I've used it on another one of my businesses too. Customizing it to my needs is a joy."

Alastair Dixon

Founder of Trail and Kale

با ویژگی های شگفت انگیز

ساختن وب سایت کسب و کار، اخبار، مجله، سرگرمی، فروشگاه، وبلاگ یا هر وب سایت دیگری هرگز آسان تر ازین نبوده است. با tagDiv Composer، همه چیز کاملاً قابل تنظیم است، تنها با چند کلیک هر آنچه تصور میکنید را خلق کنید!

جدید و پیشرفته ترین

tagDiv Opt-in Builder

قالب نیوزپیپر ابزاری عالی برای رشد کسب و کار آنلاین شماست. به راحتی برنامه های عضویت را برای دانلود نرم افزار جدید، خدمات آنلاین، دوره ها، آموزش های ویدئویی، یا دایرکتوری ها ایجاد کنید.

شگفت انگیز

عناصر پاپ آپ هوشمند

تعاملات جذابی را در وب سایت خود ایجاد کنید! کد کوتاه Smart Popup منحصر به فرد به شما امکان می دهد محتوای سفارشی را در یک پنجره پاپ آپ مودال اضافه کنید تا به بازدیدکنندگان دلایلی برای کلیک کردن بر روی آن ارائه دهید.

طراحی

tagDiv Composer

ایجاد وب سایت کسب و کار، وبلاگ، اخبار، مجله، سرگرمی، فروشگاه یا هر وب سایت دیگری هرگز آسان ترازین نبوده است.

فروشگاه آنلاین

Woo Commerce

قالب نیوزپیپر، با بیش از 27 عنصر کشیدن و رها کردن جدید برای فروشگاه های آنلاین، ابرقدرت های جدیدی را برای Woo Commerce به شما می آورد. فروش آنلاین هرگز سریع‌تر، آسان‌تر و مقیاس‌پذیرترازین نبوده است. امروز فروشگاه جدید خود را راه اندازی کنید

ساخت بصری با

قالب نیوزپیپر

یک صفحه ساز دیدنی که برای شما ایجاد شده است. صفحه ساز tagDiv Composer تمام ابزارهایی را که برای ایجاد، طراحی و شکل دادن به وبلاگ، اخبار، مجله، تجارت الکترونیک و وب سایت کسب و کار خود نیاز دارید در کمترین زمان در اختیار شما قرار می دهد!

lock

طرح‌بندی و صفحه‌ساز زنده

به راحتی همه چیز را ایجاد کنید! قالب نیوزپیپر قدرت تخیل شما را برای ارائه نتایج مورد تایید مخاطبان تقویت می کند: محتوای بصری خیره کننده، ثبات و عملکرد.

lock

قالب ساز وردپرس

از امروز شروع به ساخت وب سایت های وردپرسی جذاب کنید! صفحات، مقالات، صفحه نویسنده، 404، و هر قالبی که نیاز دارید، درست در قسمت جلویی با Drag & Drop Builder طراحی کنید.

lock

هدر ساز کامل

به سرعت هدرهای عالی برای برندسازی ایجاد کنید. از انعطاف‌پذیری استفاده از هدرهای عالی برای صفحات و دستگاه‌های مختلف لذت ببرید. کنترل کامل هدرهای خود را در دست بگیرید!

lock

پاورقی انعطاف پذیر

با قالب نیوزپیپر کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید. چند پاورقی را وارد کنید، ایجاد کنید و سفارشی کنید، و آنها را به صفحات و الگوها اختصاص دهید.

قدردانی شده توسط

منتقدان صنعت

client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image

آیا برای رشد وبسایت خود آماده اید؟

قالب نیوزپیپر را در وب سایت خود نصب کنید و از تجربه یک قالب وردپرس واقعاً مشتری محور لذت ببرید